Ahmet Kaya Söyle Sözleri


Ahmet Kaya Söyle Sözleri

Ahmet Kaya Söyle Sözleri

– Kaliteli ücretsiz bir sohbet sitesi olan, Rahmetli Ahmet Kaya Şarkısı Söyle ile Anmaktayız, ALLAH Rahmet eylesin.

Mekanın Cennet Olsun Ahmet kaya Bütün şarkılarını Ezberledik vede yeni nesiller pek bu parçalarını bilmez bizler Chat muhabbet ailesi olarak bu olayı üstlendik vede unutulmaya hazır şarkılar’ı tekrar burada yeniden hem sözleri hem videosu ile yayınlamaya karar verdik bizleri desteklemek isterseniz, Sohbet sitesine ücretsiz olarak giriş sağlıya bilirsiniz.

Ahmet Kaya Söyle


Söyle Yağmur çamur değmedi yüreğime şimdi ben nerdeyim sen nerede söyle ay doğmadan düşmesin yaş gözüme şimdi ben neredeyim sen nerede dışarıda kar yağıyor benim içime yağmur ağlama göz bebeğim biraz daha dur yüreğime basa basa içimden yar gidiyor ağlama 2 gözüm biraz daha dur , Ay ay ay ay yanıyor ömrüm.. Ay ay ay ay ay ay ay.. Yanıyor Ömrüm vallaha yağmur çamur değmedi yüreğime söyle ben neredeyim sen nerede söyle ay doğmadan düşmesin yaş gözüme söyle ben neredeyim sen nerede..

Söyle yağmur söyle değmeden yüreğime söyle gök yüzüne o nerede? söyle ay doğmadan düşmesin yaş gözüme söyle gök yüzüne o nerede, söyle yağmur söyle değmeden yüreğime söyle gök yüzüne o nerede söyle ay doğmadan düşmesin yaş gözüme..

Ahmet Kaya Söyle Sözleri

Ahmet Kaya Söyle Sözleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet