Linet Sustum Sözleri


Linet Sustum Sözleri

Linet Sustum Sözleri

Kaliteli sohbet sitesi sizler için açık, Linet Sustum Sözleri ile yine bir şarkı daha patlattım, Eski parça :=) ,

Geçenlerde Eskiya Site sahibi ile telefonda görüşüyordum (eşi) yani yengem yanında ve bu şarkıyı dinliyordu aslında bu parça beni çok derinden etkiliyen bir parça, ve o gece ben çok dinledim bu parçayı tekrar tekrar ettim, bugün ise, kendi Sohbet Sitesi de yayınlamak istedim, Linet Sustum Çok Güzel bir parça ve dinlemenizi mutlaka tavsiye ediyorum, zaten şimdi hem videosunu hemde sözlerini paylaşmak istedim, ve yapıcamda, Sohbet Odaları Sitesine sizleri bekliyor olacağız.

Linet Sustum


Sustum! Söyleyecek Sözüm kalmadı Küstüm, Ah Kaderime küstüm, Neler Umdum neler bekliyordu kalbim anıların sessiz rıhtımı oldu Sustum söyleyecek sözüm kalmadı küstüm ah, Kaderime Küstüm, neler umdum neler bekliyordum, kalbim anıların sessiz rıhtımı oldu, Yağmur inat etti kuraklık Güneş batıp gittiğinde karanlık beklemek boş yerine umut yok artık sevdim umutsuzca sevdim ben yazık yağmur inat etigine karanlık, beklemek boş yere umut yok artık sevdim umutsuzca sevdim, ben yazık..

Gittin! Dönüşün umut kalmadı düştüm ah, ateşine düştüm, bitmez o aşk bitmez sanıyordum artık yarınlarım sensiz olacak, gittin! dönüşünden umut kalmadı,, düştüm Ah ateşine düştüm, bitmez o aşk bitmez sanıyordum artık yarınlarım sensiz olacak, Yağmur inat ettiğine kuraklık Güneş batıp gittiğine karanlık beklemek boş yere umut yok artık sevdim umutsuzca sevdim ben yazık..

Linet Sustum Sözleri

Linet Sustum Sözleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet cinsel sohbet